Dziekuje, bardzo milo mi to czytac :) Jesli chodzi o stol to jest bez firmy, zrobilismy go na zamowienie, dol wykonal kowal a szklana plyte zamowilismy u szklarza. usciski
This is why we thought of bringing you some ideas to design a combination of bedroom and living room effectively and stylishly. So, take a look: ... บุนเดสลีกา
Pięknie Anetko! Wyszystko przemyślane , jest jasno i przestronnie ! Ale też równocześnie zachowałaś swój styl mimo tego, że masz teraz bardziej nowoczesny styl! Pozdrawiam pirates of the caribbean 5
Bardzo pięknie to wszystko urządzone widać zachowany balans i to lubię! Mi została do kupienia do salonu tylko szafa sosnowa i jest tyle możliwości że ciężko mi się zdecydować niestety, ale cóż.. w koncu trzeba bedzie! Pozdrawiam Cie!
Piękne są Twoje zdjęcia. Poza tym to naprawdę cała masa inspiracji, które zamierzam podkraść jak będę urządzać moje nowe mieszkanie deweloperskie Wrocław. Na razie jest tak ekipa od wykańczania, a ja już nie mogę się doczekać, aż zacznę tam urządzać meblami i wszystkimi dodatkami.
This is why we thought of bringing you some ideas to design a combination of bedroom and living room effectively and stylishly. So, take a look: ... Genting Crown
Witam. Przepięknie urzadzony dom. Jednak bialy jest najpiekniejszym kolorem. czy mogę cie zapytać o krzesła w salonie i na tarasie. Jedne z plecionym oparciem, drugie gładkie. Czy są wygodne? U Ciebie dwa rózne style, pewnie po jakims czasie używania można o nich wiecej powiedzić, które sa wygodniejsze i praktyczne?
Piękne i jasne wnętrze, naprawdę tak jak lubię. Gratuluję wyczucia, smaku i stylu :) Ja za to u siebie na pewno będę mieć więcej zieleni, chcę także postawić ławy rozkładane drewniane aby element drewna zagościł w moim salonie. Ale na pewno meble będą w jasnych kolorach i ściany także, białe mi się szczególnie podobają.
Sterylnie i pięknie.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie
Dziekuje i pozdrawiam :*
UsuńJesteś, jak dobrze a jakie piękności pokazujesz, hmmm pozwolisz że zostanę na dłużej a potem zasypię Cię lawiną pytań?
OdpowiedzUsuńCałusy
e.
Hej kochana, jestem ale nie wiem czy na dlugo, jak wiesz wiecej mnie a instagramie. Rozgosc sie w razie pytan bez problemu zadawaj :)
Usuńusciski
Ciesze sie, ze wrocilas. Zostan na dluzej i ciesz nasze oczy. :-) Twoja estetyka niezmiennie mnie zachwyca.
OdpowiedzUsuńMam pytanie odnosnie stolu na tarasie, czy mozesz podac nazwe firmy?
Pozdrawiam serdecznie. :-)
Dziekuje, bardzo milo mi to czytac :)
UsuńJesli chodzi o stol to jest bez firmy, zrobilismy go na zamowienie, dol wykonal kowal a szklana plyte zamowilismy u szklarza.
usciski
Dziekuje. :*
UsuńThis is why we thought of bringing you some ideas to design a combination of bedroom and living room effectively and stylishly. So, take a look: ...
OdpowiedzUsuńบุนเดสลีกา
Pięknie Anetko! Wyszystko przemyślane , jest jasno i przestronnie ! Ale też równocześnie zachowałaś swój styl mimo tego, że masz teraz bardziej nowoczesny styl! Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńpirates of the caribbean 5
Bardzo pięknie to wszystko urządzone widać zachowany balans i to lubię! Mi została do kupienia do salonu tylko szafa sosnowa i jest tyle możliwości że ciężko mi się zdecydować niestety, ale cóż.. w koncu trzeba bedzie!
OdpowiedzUsuńPozdrawiam Cie!
Piękne są Twoje zdjęcia. Poza tym to naprawdę cała masa inspiracji, które zamierzam podkraść jak będę urządzać moje nowe mieszkanie deweloperskie Wrocław. Na razie jest tak ekipa od wykańczania, a ja już nie mogę się doczekać, aż zacznę tam urządzać meblami i wszystkimi dodatkami.
OdpowiedzUsuńBardzo lubię takie jasne wnętrza. Ja ostatnio znalazłam nowy materac rehabilitacyjny i jak kupimy to zrobimy małe malowanie właśnie na kolor biały :)
OdpowiedzUsuńThis is why we thought of bringing you some ideas to design a combination of bedroom and living room effectively and stylishly. So, take a look: ...
OdpowiedzUsuńGenting Crown
Royal1688
OdpowiedzUsuńPerfect inspiration :) and what attention to detail! I admire and congratulate.
OdpowiedzUsuńดูหนังออนไลน์
Lodowata nudna nieprzytulna asceza....wrrrrr
OdpowiedzUsuńi like so much...Thanks for sharing the good information!
OdpowiedzUsuńGclub
very beautiful and so lovely work :) i like your good idea ,Thanks for the inspiration!
OdpowiedzUsuńดูหนัง
Witam. Przepięknie urzadzony dom. Jednak bialy jest najpiekniejszym kolorem. czy mogę cie zapytać o krzesła w salonie i na tarasie. Jedne z plecionym oparciem, drugie gładkie. Czy są wygodne?
OdpowiedzUsuńU Ciebie dwa rózne style, pewnie po jakims czasie używania można o nich wiecej powiedzić, które sa wygodniejsze i praktyczne?
Soferia? The best furniture store! Check out!
OdpowiedzUsuńPiękne i jasne wnętrze, naprawdę tak jak lubię. Gratuluję wyczucia, smaku i stylu :) Ja za to u siebie na pewno będę mieć więcej zieleni, chcę także postawić ławy rozkładane drewniane aby element drewna zagościł w moim salonie. Ale na pewno meble będą w jasnych kolorach i ściany także, białe mi się szczególnie podobają.
OdpowiedzUsuń