Czesc wszystkim,
dzis kilka zdjec przedpokoju. W sumie jest juz calkowicie gotowy, nie bedziemy ustawiac tu juz zadnych mebli, chcialabym aby zostal przestronny.
Komoda przywedrowala z nami ze starego mieszkania, bardzo ja lubie miesci duzo wiec koniecznie chcialam ja zostawic.
Drzwi wejsciowe maja przezroczyste szyby i tak zostawie chciaz myslalam o mlecznych ale szybko ta mysl uleciala.
Na tej scianie poczatkowo stala komoda na buty ale tylko jeden dzien :) nie pasowala mi, przenioslam ja do piwnicy. A sciane zdobia tylko ramy.
Schody i sciana nad nimi, na prawie calej dlugosci powiesilam ramy :)
Porecze tez musielismy malowac byly dziwnie niebieskie, zreszta na koncu postu zobaczycie hihi.
Tak jak wnetrze domu front tez musi byc piekny, zapraszajacy i przyjazny.
Dlugo myslalam jakie donice beda pasowac do czerwonej cegly domu, padlo a jakze inaczej na biale. To byl dobry wybor, rozjasniaja, pasuja do belek i okien jest ok ;)
To nasza polowka blizniaka przylega do niej carport i szopa.
Tyl domu to ogromny taras i spory kawal trawy z krzewami naokolo.
Trawnik wyrownalismy i zasialismy trawe wiec nie ma co jeszcze pokazywac. Zreszta na tarasie brakuje stolu i czekamy jeszcze na narozna sofe ze stolikiem.
W identycznych donicach jak przed domem zasadzilismy palmy od zawsze o nich marzylam i nareszczie moge miec. Jak one pieknie szumia...
Zaranzowalam miejsce na kawke taka piekna pogoda ostatnio.
Krzesla ktore widzicie zosta tu sztuk 6 tylko musze jeszcze pomalowac stol ten z poprzedniego tarasu.
Nie wiem jak bedzie wygladal w bieli ale musze sprobowac, szkoda kupowac nowy skoro tamten drewniamy jeszcze i idealnym stanie.
A tak bylo w listopadzie.
Przedpokoj przed
Pozdrawiam
Atena
ps:nastepnym razem moja pracownia
Pięknie i tak spójnie. To mi się najbardziej podoba. Wszystko ze sobą genialnie współgra. Bardzo przyjemnie ogląda się takie świetnie zaaranżowane wnętrza. Gratuluję i pozdrawiam serdecznie :)
OdpowiedzUsuńBadzo dziekuje :)
UsuńAleż piękny ten domeczek z zewnątrz!!!!!!!!! Wymiana roślinności na "Twoją" zdecydowanie wyszła na dobre. Pięknie!!! Przedpokój bardzo elegancki i faktycznie przestronny. Chcę więcej!!! :):):)
OdpowiedzUsuńBedzie wiecj :)
Usuńuciski
Jak w niebie!:-) Bardzo jasno i przestronnie a przed domem bosko! Pomysł z palmami szalenie mi się podoba!
OdpowiedzUsuńDzieki, widziaam Twoje poszewki pasowalyby mi na tarasie :)))
Usuńpozdrawiam
Wow :) przepiękny domek, przepiękne wejście i hol! Wszystko eleganckie i gustowne :)
OdpowiedzUsuńDzieki, usciski
UsuńPięknie, jasno i elegancko!!!! Taras jest piękny!!! Donice dopasowałaś idealnie!!! Buziaki
OdpowiedzUsuńJak mio :)))))) buziaki
UsuńPrzytulnie,lekko,elegancko :) Pięnie jest!
OdpowiedzUsuńDzieki :)
UsuńChciałabym mieć taki jasny i świetlisty przedpokój.
OdpowiedzUsuń:)
UsuńJa również najbardziej lubię, kiedy przedpokój lub wiatrołap nie są zbyt zagracone meblami. Jedyny wyjątek to ten, kiedy brakuje miejsca do przechowywania i siłą rzeczy trzeba stawić pojemną szafę. Bardzo podoba mi się Wasz po remoncie - piękny, jasny, świeży. Exterior w takim wydaniu również uwielbiam - najbardziej kocham cegłę na elewacji i białe wykończenia pod dachem. Trochę przypomina domy angielskie :) A jeśli chodzi o poręcze, to potwierdza się moja teoria, że biały kolor jest niezastąpiony na takie metamorfozy i wpadki kolorystyczne we wnętrzach ;)
OdpowiedzUsuńU nas na szczescie jest sporo miejsca w piwnicy takze wieksosc rzeczy tam pochowalam, w innym przypadku jedak trzebabybylo "zagracac" hol.
UsuńBiala farba w kazdym wypadku czyni cuda :)))))))))
usciski
Cudownie!!! Napatrzeć się nie mogę, tak jasno i elegancko a przed domem i za...bajka!
OdpowiedzUsuńDzieki piekne :)
UsuńPo prostu przepięknie! Tak czysto, przestronnie, biało, ale bez takiej sztucznej "sterylności" - ciężko taki efekt osiągnąć, a tu się udało wprost idealnie, ta biel jest wręcz "przytulna" :) A na zewnątrz to już w ogóle bajka (i te palmy!) :-)
OdpowiedzUsuńJak milo czytac takie slowa, bardzo dziekuje. Tak masz racje ja tez czuje sie tu "przytulnosc" i ciepelko :)))))
Usuńusciski
Przepięknie :) bardzo mi się podoba :)
OdpowiedzUsuńdziekuje :)
Usuńbuzka
Pięknie to wszystko razem wygląda :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam :)
http://pomojemubypawelo.blogspot.com
Dzieki
Usuńpozdrawiam
Ten komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńAtena rewelacja! Podoba mi się Wasza konsekwencja w wystroju mieszkania:) Dom jest naprawdę piękny! Z zewnątrz prezentuje się też super! Elewacje klinkierowe bardzo mi się podobają od kiedy mieszkam w Niemczech. Każdy dom w cegle, a nie kolory z całej palety barw jak u nas w Polsce. Czekam z niecierpliwością na pracownie! Przed chwilą skasowałam ten sam komentarz:) Pozdrawiam Ala
OdpowiedzUsuńBardzo dziekuje za przemile slowa :))))
UsuńPoprzednie mieszkanie tez mialo taka cegle wiec sie przyzwyczailam i lubie ja. Masz racje kolory domow w Polsce sa jakby to napisac... dziwne... nie wiem dlaczego ludzie wybieraja takie jaskrawe kolory na elewacje. Tu w de. jest to bardziej kontrolowane i trzeba sie dopasowac do otoczenia, nasze cale osiedle domkow jest ceglaste :)))
usciski
Ach, przepięknie!
OdpowiedzUsuńdzieki :)
UsuńLubię biały kolor...fajne aranżacje....Pozdrawiam pa....
OdpowiedzUsuńJa uwielbiam :))))
Usuńsciskam
Elewacja wyglada przepieknie :)
OdpowiedzUsuńDzieki, usciski :)
Usuńwygląda przepięknie :)
OdpowiedzUsuńDziekuje :)
UsuńWyszło cudownie! Zdecydowanie zmiana na lepiej. Uwielbiam takie białe, minimalistyczne wnętrza :) Czekam z niecierpliwością na zdjęcia pracowni. Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńDziekuje :)
Usuńpozdrawiam
Przepięknie wykończyłaś przedpokój. Komoda jest piękna, a drzwi z tymi prześwitującymi szybkami są nieziemskie. :) A front domu po prostu mnie zachwycił. Wykonałaś kawał dobrej roboty i masz się czym pochwalić. Ja jestem zachwycona! :) Czekam na kolejne odsłony. Pozdrawiam, Magda
OdpowiedzUsuńPięknie! Domek jest prześliczny :)...biel daje dużo przestrzeni i subtelności. Jeśli chodzi o wygląd pomieszczenia, zanim został przez Ciebie odczarowany, było strasznie ciemno i ponuro...odmienione przez Ciebie wnętrze powinno być dla wszystkich przeciwników białych ścian dowodem na to, że biel to szlachetny kolor, który w towarzystwie drewnianej podłogi daje dużo ciepła, światła i przestrzeni!!! Śliczny przedpokój :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam ciepło
~ Orka
Bardzo ładnie, z charakterem i wyczuciem.
OdpowiedzUsuńPodoba mi się.Czekam na więcej :-)
Pozdrowionka serdeczne
Ładnie , gustownie w domu, przed domem i za domem :-). Pozdrawiam.
OdpowiedzUsuńAnetko jest pięknie ( i wiedziałam, że tak będzie ).
OdpowiedzUsuńWszystko ze smakiem zaaranżowane.
Domek cudny tak na zewnątrz jak i wewnątrz.
Cieszę się, że okolica pozostała prawie bez zmian, co oznacza że może kiedyś będzie nam dane ponownie się spotkać na kawce i ploteczkach.
Pozdrawiam Agnieszka
Anetko, jestem pod ogromnym wrażeniem. W sumie wiedziałam, że urządzisz wszystko pięknie i gustownie... nie zawiodłam się. Duże brawa dla Ciebie i Twojego męża, czekam na więcej :)
OdpowiedzUsuńPięknie! Nie mogę nacieszyć oczu.. :-)
OdpowiedzUsuńOch Atenko, pięknie jest! I to bardzo!
OdpowiedzUsuńPrześlicznie , wszystko przemyślane , utrzymane w tym samym stylu...bardzo podoba mi się też taras i elewacja domu:) cudnie;)))uściski kochana
OdpowiedzUsuńHol piekny!
OdpowiedzUsuńPodobają mi się białe ramki na białym tle :) wygląda to super!
Czarne kontrastowe też :)
Uwielbiam biel, jestem zachwycona , pozdrawiam :)
OdpowiedzUsuńwspaniale u ciebie - pomysł z ramkami popieram, sama też mam na schodach ścianę w ramkach, ale białych. sama preferuję bardziej styl shabby chic, ale u ciebie jest tak klimatycznie, nieco ascetycznie i lekko zarazem!!! jestem oczarowana
OdpowiedzUsuńPani Aneto, jakie piękne wnętrza!! Niesamowita metamorfoza domu:)) Czy mogłabym podpytać, co to za podłoga? Czy to deski bielone? Serdecznie pozdrawiam*)*)
OdpowiedzUsuńPiękny dom :)
OdpowiedzUsuńPiękny dom :)
OdpowiedzUsuńPrzepięknie :-) Dom marzenie :-)
OdpowiedzUsuńAtenko, tak się napatrzyłam na to wszystko i zapragnęłam mieć maszynę... Chcę spróbować szycia
OdpowiedzUsuńpirates of the caribbean 5
Uwielbiam białe wnętrza:) I uwielbiam Twojego bloga:) A ostatnio jestem tu coraz częściej, ponieważ rozważam właśnie zakup mieszkania na Muchoborze Wielkim we Wrocławiu. Mam już jedno poważnie na oku, więc inspiracji na urządzenie już poszukuję:)
OdpowiedzUsuńGreat article..I am looking so forward to your blogcomment and
OdpowiedzUsuńI love your page on your post.. That is so pretty..
หนังออนไลน์
Ten komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńW przypadku ładnych przedpokoi często ciężko jest utrzymać odpowiednią czystość. Dlatego ja preferuję montowanie przed wejściem wycieraczek systemowych https://www.alumatex.pl/produkty/wycieraczki-systemowe które zbierają najwięcej brudu z podeszwy niż inne wycieraczki.
OdpowiedzUsuń